GEMAOIL KİMYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Gemaoil, Adana’nın ilk motor yağı ve endüstriyel yağ dağıtımı yapan küçük bir işletmesi olarak başladığı ticari hayatına, bugün küresel bir üretici olarak devam ediyor.

Yüksek kalitede sunduğumuz ürünlerimiz, teknolojinin hızına entegre gelişim ivmemizle ülkemiz ve bölgemiz için artı değer yaratıyoruz. Kalite, Ar-Ge ve yatırım gücümüzle, iç pazarda geliştirdiğimiz satış ağımızı, Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Asya ve Avustralya olmak üzere dünyanın her kosesine yayarak, ürünlerimizi uluslararası pazar ile paylaşıyor, sektörümüzde dünyanın önemli firmalarından biri olma hedefine yürüyoruz.

Gemaoil geniş ürün portföyüyle otomotiv sektörü için; ticari ve binek araç motor yağları, zirai makineler ve iş makinelerine yönelik yağlar ve gresler, traktör yağları, motosiklet yağları, deniz araçları yağları üretmektedir. Endüstriyel yağ bazında ise; demir-çelik, çimento, tekstil, mermer gibi ağırdan daha hafif şartlara kadar makine kullanan sektörlere yönelik ürünler imal etmektedir.

DEĞERLERİMİZ

DURMAKSIZIN GELİŞMEK

Bu günden yarına bir adım ileride olmak, kurumsal felsefemizin temel prensibidir. Yönetimden, çalışanlarımıza kadar durmaksızın gelişmek önceliğimizdi.

MÜŞTERİ MUTLULUĞU ÜRETMEK

Ürettiğimiz her ürünün ve sunduğumuz her hizmetin arkasında durmak, müşterilerimizin taleplerine kalite ve istikrarla karşılık vermek görevimizdir.

LİDER OLMAK

Sektörün öncü firması olma hedefiyle çıktığımız yolda, Ar-ge ve yatırımlarımızla fark yaratan bir marka olmak ve yeni değerler üreterek en iyi olmaya çalışmak ana ilkelerimizdendir.

FAYDA SAĞLAMAK

Ürün, hizmet ve yatırımlarımızla, başta müşterilerimiz ve çalışanlarımız olmak üzere temas ettiğimiz her yere fayda sağlamak temel prensibimizdir.

ETİK

Kurumsal felsefemizin temel ilkelerinin başında; ulusal ve uluslararası yasalara istisnasız uymak, ahlaki ve geleneksek kurallara uygun davranmak gelmektedir.